Wiver, de flexibele schil voor bedrijven!

Contact met Wiver?

Bent u op zoek naar een geschikte medewerker? 
Of bent u op zoek naar een leuke baan? 

Wiver biedt in heel Nederland en België uitvoerend personeel op projectbasis. Wij hebben de beste mensen en de leukste banen bij de beste werkgevers in heel Nederland.

Wij verzoeken u om de dichtstbijzijnde vestiging te benaderen. Dit kan via de onderstaande contactgegevens.

Vestigingen Wiver door heel Nederland

Den Haag
Zuiderweg 90
2289 BR Rijswijk (ZH)
T 070 3881908
E denhaag@wiver.nl

Diemen
Verrijn Stuartweg 49a
1112 AW Diemen
T 020 8208766
E diemen@wiver.nl

Capelle aan den IJssel
Lylantse Plein 1
2908 LH Capelle a/d IJssel
T 010 760 0876
E capelle@wiver.nl

Breda
Stadionstraat 11-C-10
4815 NC Breda
T 076 741 00 28
E breda@wiver.nl

Eindhoven
Luchthavenweg 81
Kantoor 19 B
5657 EA Eindhoven
T 040 3683710
eindhoven@wiver.nl

Groningen
Protonstraat 6H
9743 AL Groningen
T 050 5893175
groningen@wiver.nl 

Rotterdam
Kleiweg 110A
3051 GW Rotterdam
T 010 4734089
rotterdam@wiver.nl

Nijmegen
Griftdijk Zuid 131 B
6663 BE Lent (Nijmegen)
T 024 3244401
nijmegen@wiver.nl

Nieuwegein
Handelskade 87
3434 BE Nieuwegein
T 030 6067079
nieuwegein@wiver.nl

Meppel
Blankenstein 132
7943 PE Meppel
T 0522 740008
meppel@wiver.nl

Eemnes (Hoofdkantoor)
Bramenberg 9-2
3755 BT Eemnes
T 035 6938642
info@wiver.nl